اخبار

1395/12/12


چند صباحی است که برگزاری همایش ها و کنفرانس ها در علوم مختلف در کشورمان رو به فزونی است که اگر با تکیه بر اصول آن باشد جای بسی خرسندی است . این کنفرانس ها، فی الواقع، جایگاهی برای  نمود و عرضه فعالیتهای علمی دانش پژوهشان و دانشجویان عزیز در سطوح مختلف ملی و بین المللی است. موضوع آب و حیات وابسته به آن نیز بی شک از مهمترین مسائل علمی و کاربردی حاکم در بین علوم و فنون عالم گیتی می باشد که از ابد گریزی از آن نبوده است.
از اینرو این مجموعه نیز حسب وظیفه و اشتیاق خود و با کمک جمعی از اساتید صائب نظر و صاحب مکتب که منت نهاده اند، سعی در برگزاری شکوهمند کنگره "آب، خاک و علوم محیطی"  دارد که به موضوع آب و خاک و محورهای پیرامون آن می پردازد.
نگاه امروز به علوم بین رشته ای و ارتباط آنها با یکدیگر از آنجاست که مسئله ای کاربردی طرح و حل شود و چه بسا عدم توجه به مقوله آب و محیط زیست که خود چندین مقال مبسوط دیگر را در بر می گیرد می تواند خسارات جبران ناپذیری به این کره خاکی وارد نماید. 
امید است در بین کنفرانس ها و همایش هایی که با انگیزه توسعه علم و ترویج اصول کاربردی در زمینه آب و حیات برگزار می شود، با حمایت همه اندیشمندان بزرگورمان بتوانیم با لحاظ کیفیت و دید توسعه، یک گام در جهت ارتقاء علمی خود و غنای نگرش پاسداشت از منابع آب و کره خاکی برداشته و در آن سهیم باشیم.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !